
Nagyon sokáig úgy voltam vele, hogy ha saját autóm van, akkor az sokkal jobb, mintha pl. csak bérelnék egyet. Viszont idővel rájöttem, hogy ha nem az én nevemen van az autó, akkor a költségek nagy része nem is engem terhel. Így viszont sokkal szimpatikusabb lett a dolog számomra. Ezután elvégeztem egy kis számolást és rájöttem, hogy sokkal jobban megéri, ha csak bérlek egy autót azokra a napokra, amikor valóban szükségem van rá.
Ugyanis, ha nem mindig autóval közlekedek, akkor az sokkal környezettudatosabb, illetve néha gyorsabb is, ha nem kell a dugóban állnom. Éppen ezért, amikor saját cégem lett és szükség lett céges autóra, akkor a tartós autóbérlés mellett döntöttem. A tartós autóbérlés azért is tetszett meg ennyire, mert ennek köszönhetően a legfontosabb dolgokat, ami pl. a karbantartás nem nekem kell elvégeznem. [Read more…]








